Soutěž o stáž pro 3D grafiky

Nevíte, jak se dostat do herního vývoje, ale vždy to bylo Vaším snem? Vše je možné! Stáže v SCS Software mohou být Vaší vstupní branou do herního vývoje!
Stáž pro 3D grafiky není úplně typická, výběrové řízení probíhá formou soutěže.

Co to obnáší a jak se přihlásit?

Soutěž je určena pro studenty 3. a 4. ročníků středních škol (grafické, nebo příbuzné obory) nebo mladé lidi, kteří jsou nadšenci do her a samoukové, kteří dokážou vymodelovat dům, auto, vegetaci atd., a mají zkušenosti s 3D grafikou. Předmětem soutěže je vymodelovat ve volně zvoleném 3D softwaru model francouzského domu (model realistické architektury). Pro přihlášení do soutěže zašlete v daném termínu životopis, motivační dopis a portfolio (pokud máte). Od nás následně dostanete potvrzení o přijetí přihlášky do soutěže a zašleme Vám test.

Přihlášení

Harmonogram soutěž

Uzavření přihlášek pro 2022/2023 a zadání testu: do 31.10.2022

Odevzdání vypracovaných testů: do 14.12.2022

Vyhodnocení soutěže a vyhlášení vítěze: 2.1.2023

Hlavní cena – stáž!

Vítěz soutěže absolvuje odbornou stáž v SCS software pod vedením našich nejlepších expertů v Tréninkovém centru. Vítězi představíme proces vzniku herního assetu: od průzkumu a analýzy modelu, až po jeho detailní modelování, při kterém se zaměříme na co nejvěrnější reprodukci předlohy. Seznámíme ho také s našimi interními standardy, které zohledňují odborné potřeby herní praxe a s chodem jednotlivých oddělení v herním vývoji (Reaserch, Map design, Testing, Programming apod.).

Proč to za to stojí?

  • Získáte své první zkušenosti v herním studiu.

  • Seznámíte se s našimi šikovnými kolegy a navážete kontakty s veterány herního vývoje.

  • Budete mít možnost konzultace ohledně své budoucí kariéry a portfolia.

  • Pokud budou obě strany ve výsledku spokojeny, můžete získat možnost budoucí spolupráce po absolvování školy.